15 Led

Para hokej Ostersund: Česko – Japonsko 3:0

I další zápas na přípravném turnaji v para hokeji v Ostersundu dopadl vítězně pro české barvy.

Ti se dnes postavili na led proti týmu Japonska. Do branky oproti včerejšímu zápasu, kdy českou branku hájil Michal Vápenka, zamířil druhý brankář Martin Kudela, jinak hráli Češi beze změn.

V první třetině padl úvodní gól zápasu, kdy po asistenci Michala Geiera vstřelil vedoucí branku Pavel Kubeš. Češi si vypracovali řadu šancí, jen chyběla nutná koncovka a trochu střeleckého štěstí.

Druhá třetina se opět odehrávala s převahou českého týmu. Druhý gól pro český výběr střelil Michal Geier, kterému nahrál do rychlého brejku Pavel Kubeš a Michalovi se podařilo krásnou střelou skórovat.

Třetí třetina a do třetice všeho dobrého! Svou střeleckou smůlu konečně protrhl útočník první formace Miroslav Novotný, který po asistenci Kubeš – Geier střelil svůj první reprezentační gól a zakončil skóre dnešního zápasu Česko – Japonsko na 3:0.

Zítra čeští hráči absolvují pouze trénink a další zápas odehrají ve čtvrtek opět proti Švédsku.

IMG_0403 IMG_0372 IMG_0381 IMG_0384 IMG_0387 IMG_0393 IMG_0395 IMG_0397 IMG_0413 IMG_0420 IMG_0424 IMG_0427 IMG_0430 IMG_0432 IMG_0433 IMG_0438 IMG_0442 IMG_0443 IMG_0447 IMG_0451 IMG_0453 IMG_0460